Kód: SS2BFGO62-1 | Značka: RockClock

RockClock Gold

6 600 Kč / ks
Na dotaz

 Průměr 56 cm

 

 

Kategorie: RockClock

Kamenné hodiny

RockClock jsou stylové nástěnné hodiny pocházející z dílny českého výrobce Jana Čížka. Díky využití tenkého přírodního kamene Rockfoil je každý kus našich kamenných hodin unikátem, který se nedá zkopírovat. Proto skladové zásoby uvádíme vždy pouze po 1 ks, který se může vyjímat právě ve Vašem interiéru. V případě, že u hodin uvádíme dostupnost Na dotaz, znamená to, že se daný kousek nachází na externím skladě, anebo již našel svého majitele.

 

Pokud Vás již prodané hodiny chytily za srdce a v nabídce hodin Skladem jste nenašli žádné, které by se jim mohly vyrovnat, nezoufejte! Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem kamene podle Vašeho přání, z nějž Vám vyrobíme zbrusu nové hodiny, které můžeme Vašim požadavkům přizpůsobit také velikostí, výběrem rámu, strojku, ručiček, případně i ciferníku. Kámen si můžete přijít vybrat i osobně ze skladové nabídky Rockfoil.

 

RockClock Gold

kód: SS2BFGO56-1

 

průměr: 56 cm

hmotnost: 2,8 kg

materiály: přírodní kamenná fólie Rockfoil, kov (rám a ručičky), PVC (zadní strana hodin)

strojek: quartzový (německá značka UTS, která se vyznačuje tichostí a přesností)

baterie: AA, 1,5 V

ručičky: černý hliník

záruka: 2 roky

 

Fotografie zachycují jeden konkrétní a neopakovatelný kus hodin z různých pohledů.

 

Tyto hodiny vynikají pestrým zbarvením a decentními odlesky křemence, které kontrastují s nadčasovými matnými ručičkami v černé barvě. Díky zbarvení v teplých tónech mohou krásně doplnit interiér, ve kterém dominuje dřevo či obklady v dekoru dřeva. Zároveň se však mohou stát například i dominantním prvkem minimalisticky laděného interiéru v tmavých tónech. Jak by se tento kousek vyjímal ve Vašem interiéru?