Kód: SS5INTX00-1

RockClock Intarze

1 200 Kč / ks
Na dotaz

V případě zájmu lze vyrobit RockClock s podobnými parametry na zakázku.

Kategorie: RockClock

Kamenné hodiny

RockClock jsou stylové nástěnné hodiny pocházející z dílny českého výrobce Jana Čížka. Díky využití tenkého přírodního kamene Rockfoil je každý kus našich kamenných hodin unikátem, který se nedá zkopírovat. Proto skladové zásoby uvádíme vždy pouze po 1 ks, který se může vyjímat právě ve Vašem interiéru. V případě, že u hodin uvádíme dostupnost Na dotaz, znamená to, že se daný kousek nachází na externím skladě, anebo již našel svého majitele.

 

Pokud Vás již prodané hodiny chytily za srdce a v nabídce hodin Skladem jste nenašli žádné, které by se jim mohly vyrovnat, nezoufejte! Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem kamene podle Vašeho přání, z nějž Vám vyrobíme zbrusu nové hodiny, které můžeme Vašim požadavkům přizpůsobit také velikostí, výběrem rámu, strojku, ručiček, případně i ciferníku. Kámen si můžete přijít vybrat i osobně ze skladové nabídky Rockfoil.

 

RockClock Intarze

kód: SS5INTX00-1

 

délka stran: 32 cm

hmotnost:

materiály:

strojek:

ručičky:

 

Intarze RockClock ve čtvercovém formátu je skvělou volbou pro designové nadšence, kteří si potrpí na výjimečnost, ale zároveň mají při výběru interiérových doplňků stanoven cenový limit, který nechtějí překročit. Tyto hodiny se díky hravé kombinaci dvou druhů kamene a červené vteřinové ručičky hodí do široké škály interiérů. Jaké hodiny máte na zdi teď? Nezasloužila by si například Vaše stěna v kuchyni změnu?